ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2η ΓΥΡΑ ΜΑΝΗΣ 2018

2018-03-20 11:07
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club DYROS_6km LAGIA_45km MANH_80km
1 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ  1974 ΜY ATHLETE-SUMMIT RUNNERS 0:29:14 3:49:36 6:56:14
2 Male 56 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ  1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / DIMOPOULOS COACHING 0:30:40 3:56:58 7:08:23
3 Male 54 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ(FREE WOLF) 0:30:48 3:57:14 7:39:13
4 Male 65 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ  1966 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:30:47 4:17:39 8:01:55
5 Male 25 BILLY ΒΟΣΝΑΚΗΣ  1967 IRONKOUKOU 0:33:59 4:33:09 8:03:30
6 Male 113 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1972 Ο.Μ.Γ. 0:30:47 4:02:45 8:05:38
7 Male 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ  1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:04 4:25:56 8:09:05
8 Male 107 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ  1978 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:36:01 4:38:07 8:14:00
9 Female 137 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ  1972 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / SKY WOMEN RT / ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:34:10 4:41:57 8:20:05
10 Male 69 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΡΡΕΣ  1982 ΕΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:34 4:34:48 8:23:59
11 Male 82 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ  1974 RECREATION FITNESS TEAM 0:33:31 4:38:45 8:23:59
12 Male 74 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΡΙΜΙΖΑΣ  1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:36:26 4:41:25 8:32:04
13 Male 118 ΗΛΙΑΣ ΣΥΝΤΕΤΟΣ  1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:33:31 4:38:27 8:32:47
14 Male 84 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ  1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:03 4:41:30 8:39:29
15 Male 40 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:41 4:47:23 8:42:25
16 Female 125 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΑΚΟΥ  1990 ΣΔΥΜ-ΑΓΩΓΗ 0:40:53 5:02:48 8:43:55
17 Male 86 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  1960 ΣΔΥΘ 0:33:06 4:37:36 8:44:00
18 Male 9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΡΤΑΣ  1974   0:34:05 4:53:23 8:44:19
19 Male 76 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ  1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:04 4:40:34 8:45:39
20 Male 6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:34:49 4:44:42 8:46:04
21 Female 78 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ  1982   0:34:06 4:51:08 8:47:46
22 Male 61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  1979 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 0:38:24 4:57:25 8:56:57
23 Male 3 MAREK BODZIONY  1965 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:47 4:54:45 9:05:40
24 Male 58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ  1978 ΠΟΛ.ΝΑΥΤΙΚΟ-TEAM POLYZOU 0:31:43 4:38:50 9:16:31
25 Male 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ  1972 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:38:10 5:11:34 9:16:49
26 Male 127 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ  1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 0:33:26 5:04:58 9:17:19
27 Male 111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ  1976 MOUNTAIN MADNESS 0:38:46 5:03:26 9:18:15
28 Male 33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ  1969   0:34:00 4:57:56 9:20:08
29 Male 8 ΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΚΟΣ  1964   0:36:23 5:07:28 9:21:20
30 Male 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΛΛΗΣ  1977 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ 0:37:33 5:23:00 9:22:26
31 Male 120 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ  1979 ΣΔΥΜ 0:40:52 5:07:08 9:29:00
32 Male 53 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ  1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:37:35 5:08:56 9:31:58
33 Male 38 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ  1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:46 5:07:38 9:35:15
34 Male 99 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ  1981 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:41:47 5:32:03 9:35:53
35 Female 115 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ  1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 0:36:41 5:13:49 9:38:35
36 Male 128 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ  1969 INDIAN RUNNER 0:37:19 5:23:34 9:40:37
37 Male 16 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ  1966   0:38:05 5:07:54 9:44:18
38 Male 94 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΝΩΤΗΣ  1965 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU 0:36:42 5:06:33 9:44:50
39 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ  1983 SMARTRUN 0:36:32 5:23:45 9:45:06
40 Male 51 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ  1973 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:15 5:10:03 9:45:37
41 Male 14 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  1980 MARADONA ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:40:27 5:36:47 9:47:45
42 Male 39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ  1977   0:36:29 5:20:02 9:48:30
43 Male 129 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΙΔΗΣ  1995 FGRT 0:36:48 5:05:07 9:48:57
44 Male 131 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  1981 FGRT 0:36:49 5:08:07 9:49:01
45 Male 27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ  1993 FGRT 0:36:49 5:08:06 9:49:06
46 Male 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΟΥΜ  1969   0:38:35 5:09:12 9:49:58
47 Male 126 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ  1976 DIMOPOULOS COACHING/ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:38:33 5:23:35 9:51:41
48 Male 135 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ  1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:25 5:41:59 9:51:48
49 Male 10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ  1974 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:38:34 5:25:29 9:51:53
50 Male 55 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΝΤΑΡΖΟΓΛΟΥ  1995 FGRT 0:36:49 5:08:08 9:52:37
51 Male 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΣΛΗΣ  1993 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:36:48 5:02:47 9:52:40
52 Male 28 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΛΛΗΣ  1987 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:37:37 5:10:19 9:53:58
53 Male 30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ  1972   0:36:26 5:16:21 9:54:04
54 Female 4 DOROTA SUCKOCKA  1970 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:14 5:36:48 9:58:10
55 Male 46 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ  1981 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:37:46 5:23:41 10:00:36
56 Male 5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:58 5:20:52 10:03:28
57 Male 133 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ  1970 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:40:26 5:36:50 10:06:10
58 Male 88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ  1969 CHIOSRUNNING 0:42:37 5:43:28 10:12:21
60 Male 104 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΟΣ  1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 0:37:22 5:24:51 10:19:35
61 Male 101 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ  1967 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ_ΟΑΑΠ 0:38:12 5:45:10 10:20:18
62 Male 60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ  1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:38:11 5:25:32 10:24:20
63 Male 22 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ  1972   0:36:44 5:35:50 10:28:34
64 Male 15 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΤΕΡΗΣ  1948   0:42:25 5:41:57 10:28:50
65 Male 100 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  1971 PANOLYMPIA 0:37:56 5:41:04 10:29:38
66 Male 87 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:35:07 5:35:30 10:42:04
67 Male 1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:16 5:32:01 10:45:33
68 Male 116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1971 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:42:55 5:49:50 10:45:34
69 Male 57 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  1978   0:39:06 5:49:17 10:45:55
70 Male 85 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ  1963 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ 0:42:56 5:43:36 10:47:06
71 Female 63 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ  -   0:40:03 5:40:58 10:48:58
72 Male 134 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΝΟΣ  1980   0:33:54 5:35:49 10:52:03
73 Male 77 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΤΣΑΚΗΣ  1980 NO LIMIT ACADEMY KOTSAKIS TEAM 0:44:00 5:59:56 10:59:53
74 Male 32 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ  1980 SHERPAS TEAM 0:44:00 5:59:55 11:00:02
75 Male 42 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  1951 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:43:34 6:04:22 11:01:22
76 Male 130 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ  1974 ΣΔΥΜ- ΑΓΩΓΗ 0:42:17 6:30:52 11:01:27
77 Male 95 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ  1972 ΣΑΦΑΝΣ 0:39:23 6:25:37 11:01:29
78 Male 114 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ  1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:41:47 5:40:25 11:01:37
79 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ  1980 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:35:28 5:42:50 11:02:46
80 Male 103 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ  1966 Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:33 5:47:02 11:03:23
81 Male 50 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ  1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:40:52 5:50:00 11:03:33
82 Male 17 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ  1968 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:40:52 5:50:04 11:03:38
83 Male 132 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ  1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 0:37:24 5:47:21 11:04:39
84 Male 73 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ  1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:41:02 5:46:27 11:09:50
85 Male 75 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ  1961 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:41:02 5:44:22 11:09:55
86 Male 97 ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:41:02 5:44:20 11:09:59
87 Male 62 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ  1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:26 5:45:39 11:11:38
88 Male 37 ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ  1947 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:49 5:49:13 11:13:41
89 Male 123 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΝΓΚΑΣ  1978 ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ FITSPO.EU 0:43:44 - 11:15:22
90 Female 80 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ  1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:43:20 6:07:58 11:15:22
91 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ  1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:43:20 6:07:21 11:15:36
92 Male 112 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ  1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:51 6:09:21 11:41:30
93 Male 122 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  1957 ΗΛΕΙΟΣ 0:39:11 6:09:24 11:41:37
94 Male 29 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  1989   0:37:11 5:48:43 11:45:49
95 Male 26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  - ΟΛΥΜΠΙΟΙ 0:38:23 5:58:35 11:59:27
ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΚΟΥ ΟΡΙΟΥ ΤΩΝ 12 ΩΡΩΝ ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ
96 Female 2 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ  1965 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ 0:46:11 6:54:35 12:44:06
97 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ  1963 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:38:34 6:43:21 12:44:08
98 Male 83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ  1952   0:42:33 6:33:00 12:45:58
99 Male 18 ΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ  1991   0:39:02 6:32:29 12:45:59
ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝ ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ
100 Male 43 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ  1992 GOJI BERRY TEAM 0:31:43 4:12:56 DNF
101 Male 49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ  1970   0:33:27 4:19:45 DNF
102 Male 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1988   0:32:11 4:27:47 DNF
103 Male 89 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  1963 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ & ΔΥΝΑΤΟΣ 0:37:32 5:11:11 DNF
104 Female 108 ΜΑΓΔΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ  1962 ΣΔΥΑ 0:40:53 6:04:33 DNF
105 Female 121 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΖΑΥΡΑ  1965 ΣΔΥΑ 0:46:10 6:27:36 DNF
106 Female 72 ΟΛΓΑ ΚΟΥΣΗ  1986   0:45:48 6:54:18 DNF
107 Male 106 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ  1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:41:21 - DNF
108 Male 70 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ  1964 ΣΔΙΑ 0:41:21 - DNF
109 Male 13 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1973 FREE RUN 0:49:08 - DNF
110 Female 45 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ  1970 FREE RUN 0:49:08 - DNF
111 Male 35 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ  1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:35 - DNF
ΕΝΏ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΑΤΥΠΗ ΜΟΡΦΗ ΣΚΥΤΑΛΗΣ ΟΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΗΣ, ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ(KOYRELIA TEAM), ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ 10 ΩΡ ΚΑΙ 13΄΄