Tyros Run 04/06/2017 16 χλμ

2017-06-06 22:39

O αγώνας των 8 και 16χλμ. πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία όπως και οι παράλληλες εκδηλώσεις, δρόμος δυναμικού βαδίσματος 6χλμ και αγώνες για παιδιά Δημοτικού 400μ – 800μ.

Με σύμμαχό μας τον καιρό οι αθλητές έτρεξαν δίπλα στην θάλασσα και άλλα και ψηλότερα στους πρόποδες του βουνού.

Μεγάλη και σημαντική η προσέλευση των εθελοντών της Αστυνομίας των ιατρών αλλά και η παρουσία ασθενοφόρου δημιούργησε το αίσθημα ασφάλειας που χρειάζετε κάθε αθλητής για να τρέξει απερίσπαστος.

Χωρίς  προβλήματα τερμάτισαν τον αγώνα οι αθλητές με τις εντυπώσεις τους  από την διαδρομή να είναι θετικές.

Η περιοχή και οι κάτοικοι αγκάλιασαν την εκδήλωση  με την παρουσία τους στην εκκίνηση-τερματισμό αλλά και κατά την διαδρομή όπου και χειροκροτούσαν τους αθλητές. 

Σημαντικές στιγμές οι μικροί και πολλά υποσχόμενοι αθλητές που ανέβηκαν στο βάθρο, αλλά και οι γηραιότεροι που τους δίδαξαν τον τρόπο.

Η διοργανώτρια εταιρεία «Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ» ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. αισθάνεται την υποχρέωση να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν ώστε να διεξαχθεί με ασφάλεια και όπως είχε προγραμματιστεί ο αγώνας.

Ευχαριστούμε τους Χορηγούς του αγώνα, και τους χορηγούς επικοινωνίας που το ταξίδεψαν παντού.

Τέλος να ευχαριστήσουμε τον Δήμο Νότιας Κυνουρίας, την Κοινωφελής Επιχείρηση (ΔΗΚΕΝΚ) και την Περιφέρεια Πελοποννήσου που πίστεψαν και αγκάλιασαν το όραμά μας.

Διοργάνωση» Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ» Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση.

 

Σας περιμένουμε στον επόμενο αγώνα το 2018…




ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 16χλμ
NO ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΗΓ ΧΡΟΝΟΣ  
205 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 01:06:59  
242 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:10:58  
239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΡΓΟΣ Α2 01:11:15  
210 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ Α1 01:16:31  
247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΑΡΜΠΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:18:15  
213 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α2 01:18:23  
251 MAREK BOOZIONY KOYKAKI A4 01:20:19  
215 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΡΓΟΣ W2 01:21:25  
258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ A4 01:22:03  
223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:24:02  
219 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΩ Α1 01:25:33  
249 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ  Α3 01:26:19  
202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:26:41  
221 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α4 01:26:54  
207 EΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:27:13  
204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 01:27:34  
240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 01:28:08  
255 ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:28:36  
233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:33:27  
208 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΔΟΛΙΑΝΑ Α3 01:34:45  
222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ Α3 01:34:55  
252 WENDY COPAGE ΤΥΡΟΣ  W2 01:35:02  
220 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  W2 01:36:30  
218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:36:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:37:22  
209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑ  Α3 01:37:53  
280 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:40:38  
260 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 01:40:45  
200 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ ΜΕΓΑΡΑ W1 01:45:20  
254 ΝIGEL COPAGE ΤΥΡΟΣ  Α4 01:47:30  
253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΤΥΡΟΣ Α4 01:48:09  
246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ Α4 01:50:08  
259 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ A4 01:50:28  
230 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ ΤΥΡΟΣ W1 01:52:26  
261 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ A4 01:53:26  
241 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 01:54:17  
226 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:54:33  
229 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 01:54:33  
228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 01:54:44  
256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:57:59  
234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 02:01:58  
257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 02:01:58  
238 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNF  
201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ Α3 DNS  
211 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
212 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Α2 DNS  
214 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α3 DNS  
217 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
225 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ W2 DNS  
227 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗ W2 DNS ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
231 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 DNS  
232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
235 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 DNS  
236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 DNS  
244 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ Α4 DNS  
245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α4 DNS  
248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W1 DNS  
250 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
205 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 01:06:59  
210 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ Α1 01:16:31  
219 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΩ Α1 01:25:33  
255 ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:28:36  
236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΡΓΟΣ Α2 01:11:15  
213 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α2 01:18:23  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
242 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:10:58  
223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:24:02  
249 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ  Α3 01:26:19  
202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:26:41  
207 EΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:27:13  
204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 01:27:34  
240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 01:28:08  
208 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΔΟΛΙΑΝΑ Α3 01:34:45  
222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ Α3 01:34:55  
216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:37:22  
209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑ  Α3 01:37:53  
280 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:40:38  
256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:57:59  
234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 02:01:58  
257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 02:01:58  
238 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNF  
201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ Α3 DNS  
211 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
214 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α3 DNS  
217 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΑΡΜΠΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:18:15  
251 MAREK BOOZIONY KOYKAKI A4 01:20:19  
258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ A4 01:22:03  
221 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α4 01:26:54  
233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:33:27  
218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:36:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
254 ΝIGEL COPAGE ΤΥΡΟΣ  Α4 01:47:30  
253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΤΥΡΟΣ Α4 01:48:09  
246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ Α4 01:50:08  
259 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ A4 01:50:28  
261 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ A4 01:53:26  
241 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 01:54:17  
226 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:54:33  
228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 01:54:44  
224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
235 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 DNS  
244 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ Α4 DNS  
245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α4 DNS  
250 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
200 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ ΜΕΓΑΡΑ W1 01:45:20  
230 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ ΤΥΡΟΣ W1 01:52:26  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
215 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΡΓΟΣ W2 01:21:25  
252 WENDY COPAGE ΤΥΡΟΣ  W2 01:35:02  
220 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  W2 01:36:30  
260 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 01:40:45  
229 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 01:54:33  
225 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ W2 DNS  
227 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗ W2 DNS ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
231 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 DNS