Tyros Run 04/06/2017 8 χλμ

2017-06-06 22:38
ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 8ΧΛΜ - ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
No ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΗΓ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:34:23  
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 0:38:18  
73 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 0:38:44  
32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Α3 0:39:00  
56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:39:00  
78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:39:44  
40 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 0:40:04  
86 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΜΕΓΑΡΑ A2 0:40:58  
90 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 0:41:18  
65 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΡΓΟΣ W1 0:41:22  
52 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΕΝΑΓΙΟΣ ΑΡΓΟΣ Α4 0:42:44  
69 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:42:51  
77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:43:59  
13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ W1 0:44:39  
55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ  Α3 0:46:19  
68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ  Α3 0:46:19  
53 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ A3 0:47:02  
50 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΡΓΟΣ Α3 0:47:18  
45 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 0:47:24  
16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΓΟΣ W2 0:47:31  
33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΗΝΑ Α2 0:48:11 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
79 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:48:58  
94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ A4 0:49:00  
95 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:49:05  
37 ΝΤΑΝΚΑ ΚΟΛΟΥΒΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ W2 0:49:27  
87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ A3 0:49:43  
231 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 0:50:50  
54 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ Α3 0:51:04  
48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ  Α2 0:51:10  
46 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΤΥΡΟΣ  Α2 0:51:22  
80 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 0:51:37  
89 ΗΛΙΑΣ  ΠΟΔΟΛΗΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:10  
92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΥΒΑΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:11  
29 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑ  Α3 0:52:12  
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α3 0:52:13  
83 ΕΛΕΝΗ ΣΙΩΡΑ ΛΙΒΑΔΙ W1 0:52:17  
24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α4 0:52:39  
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 0:53:49  
88 ΕΥΓΕΝΙΑ  ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ W1 0:54:27  
51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΥΡΟΣ W2 0:54:44  
91 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 0:57:03  
38 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΥΦΑ ΤΥΡΟΣ W1 0:57:43  
42 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α4 0:57:43  
27 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΖΑΣ ΑΡΓΟΣ A3 0:58:32  
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 0:59:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
35 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ W2 01:00:05 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:03:44  
82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΓΑΡΑ W2 01:04:52  
75 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΘΗΝΑ W2 01:08:19 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:09:44  
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α1 01:11:23  
93 ΜΑΡΙΑ  ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ W1 01:14:34  
14 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W2 01:15:38  
41 ΒΑΣΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ  ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W1 01:16:43  
11 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W2 01:19:35 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Α4 01:35:47  
15 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 DNS  
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α1 DNS  
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Α4 DNS  
19 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 DNS  
85 ΦΑΝΗ  ΔΗΜΑ ΑΡΓΟΣ W1 DNS  
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 DNS  
10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ  Α3 DNS  
22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ Α4 DNS  
23 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ W2 DNS  
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  Α3 DNS  
26 ΒΙΒΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 DNS  
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 DNS  
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ Α3 DNS  
34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ A2 DNS  
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑ Α2 DNS  
39 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ  ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ W2 DNS  
44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΣΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α3 DNS  
49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ W2 DNS  
57 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ W1 DNS  
58 ΒΑΝΑ ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ W1 DNS  
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΡΓΟΣ Α3 DNS  
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΜΕΑ Α3 DNS  
64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ  Α1 DNS  
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
67 ΦΩΤΙΟΣ  ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΡΓΟΣ Α2 DNS  
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ A3 DNS  
74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΤΥΡΟΣ A3 DNS  
76 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ ΛΑΜΙΑ W2 DNS  
81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ Α4 DNS  
84 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 0:38:18  
89 ΗΛΙΑΣ  ΠΟΔΟΛΗΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:10  
92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΥΒΑΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:11  
91 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 0:57:03  
62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:09:44  
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α1 01:11:23  
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α1 DNS  
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 DNS  
64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ  Α1 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:34:23  
86 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΜΕΓΑΡΑ A2 0:40:58  
69 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:42:51  
33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΗΝΑ Α2 0:48:11 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ  Α2 0:51:10  
46 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΤΥΡΟΣ  Α2 0:51:22  
34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ A2 DNS  
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑ Α2 DNS  
71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΡΓΟΣ Α2 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Α3 0:39:00  
78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:39:44  
40 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 0:40:04  
77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:43:59  
55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ  Α3 0:46:19  
68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ  Α3 0:46:19  
53 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ A3 0:47:02  
50 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΡΓΟΣ Α3 0:47:18  
79 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:48:58  
87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ A3 0:49:43  
54 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ Α3 0:51:04  
29 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑ  Α3 0:52:12  
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α3 0:52:13  
27 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΖΑΣ ΑΡΓΟΣ A3 0:58:32  
10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ  Α3 DNS  
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  Α3 DNS  
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 DNS  
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ Α3 DNS  
44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΣΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α3 DNS  
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΡΓΟΣ Α3 DNS  
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΜΕΑ Α3 DNS  
67 ΦΩΤΙΟΣ  ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ A3 DNS  
74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΤΥΡΟΣ A3 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
73 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 0:38:44  
52 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΕΝΑΓΙΟΣ ΑΡΓΟΣ Α4 0:42:44  
45 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 0:47:24  
94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ A4 0:49:00  
24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α4 0:52:39  
42 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α4 0:57:43  
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 0:59:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:03:44  
28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Α4 01:35:47  
15 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 DNS  
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Α4 DNS  
19 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 DNS  
22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ Α4 DNS  
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ Α4 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:39:00  
65 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΡΓΟΣ W1 0:41:22  
13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ W1 0:44:39  
95 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:49:05  
80 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 0:51:37  
83 ΕΛΕΝΗ ΣΙΩΡΑ ΛΙΒΑΔΙ W1 0:52:17  
88 ΕΥΓΕΝΙΑ  ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ W1 0:54:27  
38 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΥΦΑ ΤΥΡΟΣ W1 0:57:43  
93 ΜΑΡΙΑ  ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ W1 01:14:34  
41 ΒΑΣΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ  ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W1 01:16:43  
85 ΦΑΝΗ  ΔΗΜΑ ΑΡΓΟΣ W1 DNS  
26 ΒΙΒΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 DNS  
57 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ W1 DNS  
58 ΒΑΝΑ ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ W1 DNS  
             
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
90 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 0:41:18  
16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΓΟΣ W2 0:47:31  
37 ΝΤΑΝΚΑ ΚΟΛΟΥΒΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ W2 0:49:27  
231 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 0:50:50  
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 0:53:49  
51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΥΡΟΣ W2 0:54:44  
35 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ W2 01:00:05 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΓΑΡΑ W2 01:04:52  
75 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΘΗΝΑ W2 01:08:19 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
14 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W2 01:15:38  
11 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W2 01:19:35 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
23 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ W2 DNS  
39 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ  ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ W2 DNS  
49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ W2 DNS  
76 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ ΛΑΜΙΑ W2 DNS  
84 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 DNS