![](https://ed6abe9fb4.clvaw-cdnwnd.com/9c1be401d9addd4eb86827bc5b01bcd3/200001247-347883478a/138337853_4059865014047680_6240982093056994389_n.jpg?ph=ed6abe9fb4)
35ος ΒΑΡΤΖΑΚΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023
2022-06-01
![](https://ed6abe9fb4.clvaw-cdnwnd.com/9c1be401d9addd4eb86827bc5b01bcd3/200001469-cbb68cbb6a/sdypir-5.png?ph=ed6abe9fb4)
Ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πειραιά σε συνεργασία με την Περιφέρεια Αττικής - Περιφερειακή Ενότητα Πειραιά και τον Οργανισμό Πολιτισμού - Αθλητισμού & Νεολαίας του Δήμου Πειραιά διοργανώνουν τον 35ο ΒΑΡΤΖΑΚΕΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ - ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, την Κυριακή 2 Απριλίου 2023.Θα ακολουθήσει η σχετική προκήρυξη.
Το Δ.Σ. και η Οργανωτική Επιτροπή.