![](https://ed6abe9fb4.clvaw-cdnwnd.com/9c1be401d9addd4eb86827bc5b01bcd3/200000370-656ba66675/oldphotos133612006574.jpg?ph=ed6abe9fb4)
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΔΥΠ
2021-05-10
![](https://ed6abe9fb4.clvaw-cdnwnd.com/9c1be401d9addd4eb86827bc5b01bcd3/200000370-656ba66675/oldphotos133612006574.jpg?ph=ed6abe9fb4)
Κατόπιν των τελευταίων εξαγγελιών και το σταδιακό άνοιγμα των ομαδικών εκδηλώσεων, με ομόφωνη απόφαση του Δ.Σ. η σχετική προκήρυξη της Γ.Σ. και των εκλογών ΤΡΟΠΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ως εξής. Πρώτη ημέρα της Γ.Σ. η Δευτέρα 31 Μαϊου 2021 και τόπος διεξαγωγής το υπαίθριο μπαλκόνι του ΟΠΑΝ στα Βοτσαλάκια, στην Καστέλλα.
Δεύτερη και τελική ημερομηνία - ανεξαρτήτως παρευρισκομένων - η ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021 στο υπαίθριο μπαλκόνι του ΟΠΑΝ στα Βοτσαλάκια στην Καστέλλα. Τα υπόλοιπα θέματα της προκήρυξης - παραμένουν ώς έχουν. Ευχαριστούμε τον πρόεδρο του ΟΠΑΝ κ. Ιωσήφ Βουράκη για την βοήθειά του.
Το Δ.Σ. του ΣΔΥ Πειραιά